ONLY-ONE-OFF to moda na kobiecość, to połączenie klasyki z naturalnością, to powrót do prostoty i elegancji.

Naszym celem jest tworzenie odzieży, dzięki której odczujesz swoją wartość, odzieży która jest wyjątkowa, nietuzinkowa a zarazem nie droga i dostępna. Z taką myślą zaczęliśmy wprowadzać elementy handmade w Nasze wyroby. Wierzymy w ducha dawnych czasów, kiedy ręcznie tworzone wyroby stanowiły dla Nas wielką wartość. Zawsze bardziej szanujemy rzeczy, które wymagają od nas więcej czasu, więcej zaangażowania, więcej kreatywności i serca. Dziś tak bardzo tracimy na braku poszanowania czegokolwiek, ponieważ nie szanując rzeczy dokoła Nas, przestajemy szanować siebie.

ONLY-ONE-OFF to zespół ludzi, wśród których, znajduje się założycielka, niezależna kobieta z marzeniami. Jest wieloletnią artystką, projektantem odzieży, projektantem tkanin oraz konstruktorem odzieży. Jednak przede wszystkim jest kobietą, niekiedy delikatną a gdy trzeba silną i stanowczą, która poprzez modę przemyca swoją filozofię życia i która, dzięki modzie zrozumiała jak ważne jest bycie sobą.

Wiemy iż kobieta lubi czuć się doceniana w każdej sytuacji. Dla jej satysfakcji oferujemy klientkom wyjątkowe ubrania, doskonałej jakości modele wykonane z trwałych i ekologicznych tkaniny, które mogą służyć przez wiele lat. Tworząc naszą markę postanowiłyśmy zupełnie zrezygnować z poliestrowych tkanin wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Do naszych kolekcji wybieramy wyłącznie naturalne i biodegradowalne tkaniny.

Wszystkie Nasze ubrania produkowane są tylko i wyłącznie w Polsce.